CALOR
Poszukujemy do pracy na stanowisku księgowej w dużej firmie ciepłowniczej

księgowa

  • Data publikacji:
  • 25-02-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wojkowice k/Będzina, Będzin, Katowice, Sosnowiec

Księgowa

Zatrudnimy na dobrych warunkach w dziale księgowości księgową w dużej firmie ciepłowniczej w Wojkowicach koło Czeladzi, Będzina.

Obowiązki:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie z kontami księgi głównej
  • ewidencja środków trwałych, naliczanie amortyzacji
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • udział w przygotowaniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT )
  • prowadzenie rejestrów VAT w zakresie zakupów i sprzedaży,
  • znajomość zagadnień WNT, WDT,

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata

- znajomość obowiązujących przepisów w zakresie rachunkowości i rozliczeń podatkowych

- dobre umiejętności analityczne

- samodzielność i dokładność

- dobra znajomość pracy na komputerze i umiejętność obsługi programów księgowych

- dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel,

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dobre warunki pracy i wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowa na stałe

Oferty CV ze zdjęciem, list motywacyjny kierować na adres e-mail.

wojk123@onet.pl