RELAX-TOUR SP. Z O.O.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Księgowa

  • Data publikacji:
  • 18-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Mielno, Zachodniopomorskie
  • Stanowisko:
  • Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków:

  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych jednostki Zespołu Domów Wczasowych w Mielnie,
  • Terminowe i prawidłowe księgowanie dokumentów księgowych: sprzedaży, zakupów, wyciągów bankowych i raportów kasowych,
  • Analiza wpłat i kontrola prawidłowości wystawiania dokumentów sprzedaży,
  • Uzgadnianie rejestrów VAT sprzedaży i zakupów,
  • Kontrola gospodarki magazynowej pod względem dokumentacyjnym,
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  • Uzgadnianie sald rozrachunków, kontakt z kontrahentami,
  • Sporządzanie analiz i zestawień dla potrzeb wewnętrznych Spółki we współpracy z Główną Księgową Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość i Finanse),
  • Doświadczenie w księgowości minimum 5-letnie,
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz umiejętność praktycznego stosowania przepisów,
  • Dokładność, rzetelność, terminowość i odpowiedzialność,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word i Excel),
  • Mile widziana Licencja Ministra Finansów,
  • Mile widziana znajomość programu RAKS

Oferujemy:

  • Stabilność i elastyczność zatrudnienia (Umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B),
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia i umiejętności,
  • Przyjazną atmosferę w firmie i możliwość rozwoju.