Talent Partners
Dla naszego Klienta - profesjonalnego biura rachunkowego z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. K/1601

Najważniejsze obowiązki:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • obsługa klientów w zakresie prowadzenia KPiR,
  • przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT),
  • sporządzanie raportów finansowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość zasad prowadzenia KPiR,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • odpowiedzialność,
  • samodzielność, rzetelność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziane:

  • znajomość programu Comarch ERP Optima.

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym biurze rachunkowym w centrum Gliwic,
  • bardzo dobre wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, otwartość i elastyczność,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

    W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

    Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.