Derksen Polska

Księgowa/ Specjalista ds. księgowości

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Obowiązki:

- Przygotowywanie płatności

- Uzgadnianie rozrachunków

- Księgowanie/Zaksięgowywanie faktur

- Sporządzanie deklaracji (VAT, CIT, PIT)- mile widziane

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pracę dla jednego Klienta

- Szkolenia dla wszystkich pracowników firmy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Dodatki świąteczne

- Wstępne szkolenie stanowiskowe (wprowadzające)

- Nauka języków obcych

Wymagania

- Doświadczenie w księgowaniu faktur

- Doświadczenie w przygotowywaniu rozrachunków

- Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji VAT- mile widziane

- Bardzo dobra znajomość MS Office

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne

- Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 575 100 025.