Joanna
Dla Klienta poszukuję

Księgowa/y

  • Data publikacji:
  • 15.1.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Branża:
  • Finanse / Księgowość / Podatki
  • Stanowisko:
  • Księgowa / Księgowy

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na tym Stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych,
  • Księgowanie faktur magazynowych i kosztowych,
  • Rejestrację faktur do płatności, koordynacja w obiegu dokumentów,
  • Korespondencję z dostawcami, uzgadnianie sald, wyjaśnianie niezgodności,
  • Wsparcie zespołu księgowego w pracach bieżących, zamknięciu miesiąca i audycie rocznym,
  • Współpracę z innymi działami firmy.

Opis wymagań

  • Wykształcenie wyższe - finanse i rachunkowość (lub pokrewne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min.2 lata,
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego, szczególnie podatek dochodowy od osób prawnych oraz podatek VAT , w tym w obrocie zagranicznym,
  •  Doświadczenie w pracy w systemach ERP (SAP/ MS Navision/ inne),
  • Zdolności analityczne,
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność i odpowiedzialność,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej i komunikatywnej, dobrze odnajdującej się w pracy zespołowej.

Oferowane korzyści

  • Opieka medyczna w sieci placówek Medicover za 1zł (można dopisać członka Rodziny bez dodatkowych kosztów),
  • Platforma benefitowa, która co miesiąc jest zasilana kwotą 50zł. Można je wykorzystać m.in. na wykupienie karty Multisport (na 3 poziomach dostępności),
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, w ramach którego wypłacamy dofinansowanie na wakacje i na Święta,.
  • Premia za rekomendację: 1000zł brutto za pierwszą poleconą osobę (pod warunkiem przedłużenia umowy z rekomendowana osobą), 1100zł za drugą, 1200zł brutto za trzecią itd.
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń