Cpl Jobs

Księgowy z językiem rumuńskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
• Księgowanie wyciągów bankowych;
• Rozliczanie płatności;
• Monitoring należności;
• Uzgadnianie sald z klientami;
• Udział w zamknięciu miesiąca;
• Proponowanie usprawnień w procesach;
• Wsparcie administracyjne dla pozostałych członków zespołu.

Oczekujemy:
• Bardzo dobrej/dobrej znajomości języka rumuńskiego na poziomie min. B2;
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
• Doświadczenia zawodowego w obszarze AP/AR/GL.
• Zdolności analitycznych i komunikacyjnych.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie w ramach umowy o pracę;
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
• Ubezpieczenie na życie;
• Opiekę medyczną;
• Kartę Multisport;
• Bezpłatny parking;
• Szkolenie wdrażające oraz wsparcie przełożonego.