Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Kucharz/Kucharka, Torzym

Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Poszukujemy osoby na stanowisko Kucharz/Kucharka

Kucharz/Kucharka

Data publikacji:
16.10.2018
Miejsce Pracy:
Torzym
Branża:
Gastronomia / Hotelarstwo / Turystyka

Zatrudnimy kucharzy/kucharki w motelu w miejscowości Torzym.

Wymagania:

- Ważna książeczka do celów sanitarnych,

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania,

- Dyspozycyjność,

- Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,

- Dobra organizacja pracy - samodzielność.

Obowiązki:

- Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami i standardami prezentacji dań,

- Nadzorowanie pracy podległego personelu,

- Kreowanie nowych potraw,

- Dbanie o stany magazynowe,

- Dbanie o wysoką jakość świadczenia usług, atmosferę oraz wizerunek firmy.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i posiadanego doświadczenia,

- Możliwość zakwaterowania oraz wyżywienia,

- Możliwość zwrotu kosztów dojazdu przy odległości powyżej 20 km