Jobforce Sp. z o.o.

Kucharz/Kucharka - darmowe zakwaterowanie i przelot (Norwegia)

Aktualnie dla naszego klienta szukamy kucharza/kucharki do pracy w przepięknym miejsu turystycznym Jostedalsbreen w Norwegii.

Zakres obowiązków: przygotowywanie lunch, obiadów, kawy/herbaty, kanapek.

Prraca w terminie: 01.05 - 01.10.2022. Wymagania stanowiska
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • pozytywne referencje z poprzednich miejsc pracy
Oferujemy
  • legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii
  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne)
  • pełne ubezpieczenie
  • darmowe zakwaterowanie
  • darmowy przelot
  • stawkę godzinową – 210 kr/h

Kontakt: +48 798 321 128

cv@jobforce.pl

Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!