Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Kucharz / Kucharka niemiecka umowa o prace, podstawa + premia, zapewnione zakwaterowanie.

  • Data publikacji:
  • 20-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Fulda

Jesteśmy niemiecką firmą, która od ponad 20 lat rekrutuje specjalistów i fachowców z kilkunastu różnych branż w ponad 33 oddziałach w Niemczech. Aktualnie pracuje u nas blisko 2000 osób, które skorzystały z naszego doświadczenia w wyszukiwaniu najkorzystniejszych warunków pracy. Jako jedna z niewielu firm istniejących na rynku pośrednictwa pracy, zapewniamy kompleksową pomoc w kwestiach urzędowych. Wybierając Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję stabilnego i konkurencyjnego zatrudnienia, bo domeną naszej firmy jest uczciwość i pełne zaufanie w kontaktach z pracownikiem.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i daj sobie szansę na lepszą pracę !

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kucharz/Kucharka

kraj:Niemcy

Jeśli w pracy liczy się dla ciebie stabilność i solidne warunki zatrudnienia to znak, że ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • przyrządzanie posiłków dla gości restauracji,

  • aktywny udział w tworzeniu menu,

  • obsługa gastronomiczna imprez okolicznościowych,

  • przestrzeganie wymogów sanitarnych,

  • dbanie o czystość miejsca pracy.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza,

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

  • wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość kuchni niemieckiej,

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.

  • Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu.

  • Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  • Płatne urlopy i premie świąteczne.

  • Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.

  • Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

  • Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).

  • Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

  • Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

    ... oraz wiele więcej.

    Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem na adres: info@walterfachkraft.pl Aby przyspieszyć weryfikację Twojej aplikacji, w tytule wiadomości napisz na jakie stanowisko aplikujesz.

    Interesują Cię inne oferty pracy lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie? Wejdź na stronę www.walterfachkraft.pl lub śledź nasz profil na facebooku: facebook.com/walterfachkraft. A jeśli preferujesz kontakt telefoniczny to śmiało dzwoń pod numery tel.: + 48 713666081, + 48 713666455.

    Pamiętaj, że współpraca z nami to gwarancja stabilnej i legalnej pracy w Niemczech.

    Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!