Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy kucharz/kucharka - sezonowa praca na północy!, Niemcy

kucharz/kucharka - sezonowa praca na północy!

Data publikacji:
12.7.2018
Miejsce Pracy:
Niemcy
Branża:
Gastronomia / Hotelarstwo / Turystyka

Nazywamy się Jobs Plus i od 13 lat pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu najlepszej oferty pracy - przed Tobą jedna z takich ofert!

Aktualnie dla naszego niemieckiego Klienta, właściciela restauracji położonej w Heiligendamm         - najstarszym nadmorskim kurorcie w Niemczech - poszukujemy osoby

do pracy na stanowisku:

KUCHARZ/KUCHARKA

(Niemcy – Heilingendamm)

Praca sezonowa– od zaraz do końca października!

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej i międzynarodowej pod okiem Szefa Kuchni
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • min.2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kucharza
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • motywacji do pracy i rozwoju

W jaki sposób o Ciebie zadbamy?

  • oferujemy sezonową pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • otrzymasz bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym iciepły posiłek w trakcie pracy
  • zapewnimy pomoc w formalnościach związanych z wyjazdem
  • nasz konsultant będzie z Tobą w stałym kontakcie podczas pobytu za granicą

Prześlij do nas swoje CV na adres zagranica@jobsplus.pl  z dopiskiem KUCHARZ /HEILINGENDAMM

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie

klauzuli nr 1)

1)    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Jeżeli  wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej:

2)    " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.

Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń