Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Kucharz/kucharka- zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie!, Rieden, Niemcy

Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Kucharz/kucharka- zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie!

Data publikacji:
26.2.2018
Miejsce Pracy:
Rieden, Niemcy
Branża:
Gastronomia / Hotelarstwo / Turystyka

Nazywamy się Jobs Plus i od 12 lat pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu ciekawej pracy                      - przed Tobą jedna z takich ofert!

Aktualnie dla naszego niemieckiego Klienta – właściciela ekskluzywnego **** – gwiazdkowego hotelu, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

KUCHARZ/KUCHARKA

 (Niemcy – Rieden)

Twoje zadania:

  • przygotowywanie potraw kuchni międzynarodowej
  • przygotowywanie dań na bankiety, do bufetu,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie gastronomiczne (mile widziane)
  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • motywacja, chęć do pracy i dalszego rozwoju

Co możemy Ci zaoferować?

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu i pełne wyżywienie we wszystkich dniach pracy!
  • pracę od zaraz na pełny etat, z możliwością długoterminowej współpracy
  • będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami, m.in. urlop płatny czy L4
  • zapewnimy pomoc w formalnościach związanych z wyjazdem, a nasz konsultant będzie z Tobą w stałym kontakcie podczas trwania kontraktu

Prześlij do nas swoje CV na adres zagranica@jobsplus.pl z dopiskiem KUCHARZ/NIEMCY/RIEDEN

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.