Jobs plus
Kucharz na Słowacji! Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie!

  • Data publikacji:
  • 23-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Słowacja

Witaj!

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia. Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy w termalnym parku wodnym na Słowacji – Thermal Park Orava.

Jeśli jesteś kreatywny i nie boisz się wyzwań a przy tym gotowanie to Twoja pasja aplikuj na stanowisko:

KUCHARZ
Miejsce pracy: Słowacja (region Oravice)

Twoje obowiązki:

  • Samodzielne przygotowywanie polskich i słowackich dań;
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
  • Współpraca z pozostałym personelem działu gastronomii;

W zamian za to oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie bezpośrednio u klienta na umowie o pracę;
  • Pracę 4 – 5 dni w tygodniu po 8h dziennie;
  • Stawkę godzinową 6 euro netto/h;
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 1 – 2 osobowym;
  • Zapewnione wyżywienie;
  • Karnet do aquaparku;
  • Możliwość poznania i nauki kuchni słowackiej.

  • Posiadasz przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kucharza;
  • Posiadasz wykształcenie gastronomiczne;
  • Jesteś kreatywny, samodzielny i odpowiedzialny, a w każde zadanie angażujesz się w 100%;
  • Chcesz się dalej rozwijać a gotowanie to Twoja prawdziwa pasja.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.