Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski

Kucharz od zaraz

  • Data publikacji:
  • 1.1.2022
  • Miejsce Pracy:
  • TOLKMICKO
  • Branża:
  • Pozostałe
  • Stanowisko:
  • Kucharz / Kucharka

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje Kucharza

Miejsce pracy: Hotel & Spa w malowniczym położeniu nad mierzeją wiślaną
Pracodawcą jest właściciel cieszącego się ciekawą architekturą i ponad 300-letnią tradycją obiektu w którym funkcjonuje Hotel & Spa

Obowiązki:

  • Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy.
  • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.
  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.
  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

Wymagania:

  • przygotowywanie posiłków;
  • nadzór nad jakością zamawianej żywności, którą wykorzystuje się do przygotowywania posiłków;
  • kontrola stanów magazynowych;
  • nadzór nad estetyką podawania dań;
  • rozdzielanie pracy między pomocników kuchennych;
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w kuchni;
  • sprawdzanie stanu świeżości i jakości produktów wykorzystywanych do przygotowania posiłków;
  • przygotowywanie potraw zgodnie z zasadami żywienia;
  • nadzór nad przygotowaniem dań na czas i ich wydawaniem;
  • dbanie o pozytywny wizerunek restauracji.

Oferujemy:
* Bezpłatne zakwaterowanie: pokoje 1 lub 2 osobowe
* wyżywienie.
* Praca w systemie zmianowym z nadgodzinami
* dni wolne od pracy wedle grafiku.
* Umowa zlecenie, umowa o pracę, współpraca długoterminowa w zależności od kandydata.
* Pensja netto od 4000-5000zł (lub więcej w zależności od stopnia i umiejętności)+ nadgodziny.
* Praca od zaraz

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: radek@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Kucharz od zaraz"

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń