Werker

Kucharz w Niemczech (Hamburg) + zorganizowane zakwaterowanie

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

KUCHARZA

Miejsce pracy:  Niemcy / Hamburg

Nr Ref.: WW/KU/2018

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dań a' la carte oraz innych w ramach przyjęć okolicznościowych,
  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • Przestrzeganie norm i procedur obowiązujących w kuchni,
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • Pracę w wymiarze 45h tygodniowo,
  • Zorganizowane przez pracodawcę zakwaterowanie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
    • do € 2.300,00,- brutto miesięcznie + napiwki
    • Zdalną opiekę polskiego konsultanta na czas zatrudnienia.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 070 891 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: bor@werker.pl wpisując w tytule

WW/KU/2018.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez  Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )