Angelika
Kucharz z doświadczeniem

Poszukujemy kucharzy z doświadczaniem.

Praca w miejscowości : Łódź
Restauracja specjalizuje się w dachach z ryb i jagnięciny .

OBOWIĄZKI:

- Przygotowywanie dań w restauracji
- Umiejętność estetycznej prezentacji serwowanych dań.
- Dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowanych posiłków.
- Przestrzeganie zasad HAACP i BHP.

Wymagania :

- Doświadczanie w pracy na stanowisku kucharza
- Umiejętność filetowania ryb- warunek konieczny
- Dokładność, sumienność i zaangażowanie
- Chęć do podjęcia stałej pracy
- aktualne badania epidemiologiczna-sanitarne

Oferujemy:

- Możliwość stałego podnoszenia własnych kwalifikacji
- Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny 513659148.

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992