Cekal Recruitment Ltd
Kucharze praca w hotelu Dania

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Uni Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o numerze KRAZ 27184

Opis stanowiska:

Kucharz
Praca od 23 maja do końca sierpnia lub końca września. Praca w hotelu na stanowisku kucharza.

Hotel położony w turystycznej miejscowości blisko plaży.

Nasza oferta:

-kontrakt podpisywany bezpośrednio z hotelem na umowie duńskiej z pełnymi świadczeniami ( nie delegacja)

-wynagrodzenie od 3200 € do 3500 € miesięcznie brutto

-kontrakt na min 45/h tygodniowo

-darmowy pokój 1 osobowy w hotelu

- zapewnione wyżywienie nawet w dni wolne od pracy koszt 68 €/miesiąc

Wymagania:
- doświadczenie jako kucharz
- podstawowa/dobra/komunikatywna znajomość j. angielskiego

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem na adres kontakt@cekal.pl w tytule Hotel Dania