Karolina Pietrowska
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Kupiec

  • Data publikacji:
  • 07-02-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Skawina
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Kupca.

Zakres obowiązków:

-zakup opakowań, komponentów, materiałów technicznych i usług,
-poszukiwanie nowych dostawców oraz -negocjowanie warunków handlowych i umów,
-zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców,
-monitorowanie rynku dostawców materiałów,
-prowadzenie i udział w projektach oszczędnościowych,
-współpraca z działami produkcyjnymi, transportu i finansowymi,
-przygotowywanie raportów i zestawień zakupów.

Wymagania:

-minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie,
-wiedza z zakresu zakupów materiałów i surowców w firmie produkcyjnej,
-bdb znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
-praktyczna znajomość pakietu MS Office i SAP
-umiejętność analitycznego myślenia i wielozadaniowość,
-umiejętność pracy w zespole i samodzielność,
-umiejętność wywiązywania się z wyznaczonych terminów,
-nastawienie na osiągnięcie celu i wysoka motywacja.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w międzynarodowym środowisku,

-nagrody kwartalne i jubileuszowe,
-system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy,
-kartę Multisport, opiekę medyczną,
-kursy i szkolenie pozwalające podnosić kwalifikacje,
-pakiety socjalne.