Kinga
praca - kurier Amazon Leipzig, Germany - z zakwaterowaniem

kurier

  • Data publikacji:
  • 13-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Leipzig, Germany
  • Stanowisko:
  • Kurier

Dołącz do Naszego zespołu kurierów w Lipsku????
Oferujemy ciekawą, lekką pracę, z ponadprzeciętnym wynagrodzeniem.
Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w tych mało stabilnych czasach
Praca od zaraz również dla Kobiet i Par !
Nasza oferta :
* Praca w pełnym wymiarze godzin, 5 dni w tygodniu (możliwe również Soboty)
* Niemiecka umowa o prace z pełnym pakietem świadczeń;
* 12,00 € stawka godzinowa brutto na start,
* 14 € diety (bez podatku), za każdy przepracowany dzień;
* 23 dni urlopu w roku;
* Płatne dwudniowe szkolenie przed rozpoczęciem pracy, oraz 14-dniowa faza wprowadzająca z pełnym wynagrodzeniem;
* Wsparcie telefoniczne, w przypadku problemów podczas pracy;
* Nowe samochody dostawcze Mercedes, z najwyższym wyposażeniem (kamera cofania, asystent parkowania, asystent u3mania pasa ruchu i wiele więcej)
* Wysokiej jakości, ubrania robocze;
* Telefon służbowy
* Opiekę polskojęzycznego koordynatora, który jest do dyspozycji na miejscu w Leipzig.
* Wsparcie w zakresie wszelkich formalności, związanych z wyjazdem i pobytem w Niemczech
* Możliwość zakwaterowanie z meldunkiem
Codzienne zadania:

* Punktualny przyjazd do pracy;
* Załadunek (wraz z zeskanowaniem) koszy z posortowanymi paczkami dla klientów;
* Dostawa przesyłek do klientów, z wykorzystaniem zoptymalizowanej trasy, zaplanowanej wcześniej w urządzeniu nawigacyjnym;
* Skanowanie przesyłek przy odbiorze (staranna, cyfrowa dokumentacja przekazania);
* Pozytywne nastawienie do klienta,
* Monitorowanie stanu technicznego, oraz tankowanie pojazdu, (karta paliwowa jest w zestawie)
* Punkt początkowy i końcowy trasy zlokalizowany jest w parku logistycznym Lipsk;
Oczekiwania wobec kandydatów :

* Ważne prawo jazdy kat B (do 3,5t);
* Rzetelność, uczciwość, motywacja do pracy,
* Wysoka Kultura osobista,
Dodatkowymi atutami będą:

* Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego;
* Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje.
* Posiadanie własnego pojazdu;
* Otwarty umysł i poczucie humoru :)

W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do dyspozycji telefonicznie lub Whatsapp: +49 159 01770521
CV proszę wysyłać na podany adres e-mail.