Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Kurier DHL - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 05-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Kurier

W LEADIVIO przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne oferty zatrudnienia nie tylko w branży logistycznej czy handlowej ale i także w opiece. Praca u naszych klientów to ciekawa opcja przede wszystkim dla osób zainteresowanych stałym i długoterminowym zatrudnieniem.

Osoby pracujące w w tych obszarach otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość uzależniona jest od doświadczenia i znajomości języka.

Oferujemy też pracę dla osób bez kwalifikacji zawodowych!

Podejmując współpracę z naszą agencją LEADIVIO, możesz aplikować na ciekawe stanowiska związane z każdą branżą. Posiadamy lekką pracę przy produkcji (również dla kobiet).

Osobom decydującym się na pracę w Niemczech zapewniamy wsparcie koordynatora przez cały okres współpracy.

Aktulanie szukamy chętnych do pracy jako

Kurier - DHL z językiem Niemieckim na poziomie B1

Opis stanowiska
  • Kurier kat B, tzw.Zusteller
  • wdrażanie i szkolenie również po polsku.
  • podnoszenie przesyłek do max 31,5 KG, średnio poniżej 10 KG
Wymagania
  • rozwożenie listów i pakietów
  • podstawy niemieckiego i angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
Oferta
  • kwatera jest płatna około 350 euro za osobe!
  • 14,34 € - 15,34 brutto/godzinę + dodatki za pracę nadgodzinowe 25%, soboty extra płatne.
  • po okresie probnym sa mozliwe podwyzki
  • min 38,5 godzin tygodniowo na umowie niemieckiej bezpośrednio z Deutsche Post/DHL
  • dni swiąteczne w pracy 110% extra platne
  • szkolenie i wdrożenie 2-3 tygodnie
  • Weinachtsgeld, Urlaubsgeld po okresie próbnym (3-6 Miesięcy)

Całkowite wynagrodzenie miesięczne może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy. Klasy podadkowe (1,2,3,4,5,6) za zwyczaj wynagrodzenie miesięczne jest naliczane na klasie podadkowej 1 oraz 3

Aplikuj już teraz lub skontaktuj się z nami!   aplikuj! E-Mail: jobs.leadivio@gmail.com TEL +49 89 24 23 50 68 Mobil: + 48 662 714 217 - tylko What`s App