a.gawlik@grupadgp.pl
Kwalifikowany Pracownik Ochrony Bieruń

BIERUŃ

DGP Security Partner Sp. z o.o. zatrudni osoby posiadające wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej  oraz Kwalifikowanych Pracowników Ochrony z pozwoleniem na broń do ochrony obiektu w
„PGG KWK PIAST”
Oferujemy pracę na terenie BIERUNIA

Zakres zadań:

  • Ochrona mienia,
  • Monitorowanie,
  • Obserwacja osób,
  • Patrolowanie,
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych,
  • obsługa bram wjazdowych/wyjazdowych.

Wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,
  • lub wpis na listę kwalifikowanych pracowników z pozwoleniem na broń.

Oferujemy:

  • Dofinansowania do dojazdów do pracy,
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu, lub część etatu,
  • Praca według harmonogramu,
  • stabilne zatrudnienie,
  • miłą atmosferę.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt 604400206

Wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. ul. Jesionowa 9A 40-159 Katowice przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.
Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/