Centrum Jezykowe Konik
KWIETNIOWE ZLECENIA NA 6-8-12 tygodni - NIEMIECKIE UBEZPIECZENIE +bonus 300€

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz
www.pracadlaopiekunek24.pl
Od 2010 roku oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec (elastyczne terminy wyjazdów).
- oferty ze znajomością i bez znajomości języka niemieckiego.

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem
 ,, Pracodawca Godny Zaufania".

Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!
Czekamy właśnie na Ciebie.

Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami.
Praca w systemie zmianowym, istnieje możliwość powrotu na zlecanie do obecnej lub nowej rodziny.
To ty decydujesz jak długo chcesz pracować.

Wynagrodzenie: do 1600€  (uzależnione od znajomości języka i warunków pracy).
plus PREMIA ŚWIĄTECZNA + bonus 300€

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.
! ! ! SPRAWDZONE MIEJSCA PRACY ! ! !

Wymagania:
- doświadczenie w opiece - akceptujemy doświadczenie w rodzinie wśród bliskich osób.
- dobry stan zdrowia
- mile widziane prawo jazdy kat B
- mile widziane referencje

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
- Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 EURO
- Premie na Święta
- Zwrot kosztów podróży lub transport
- Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
- Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
- Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W swojej ofercie posiadamy również oferty pracy bez znajomości języka niemieckeigo ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie:   www.pracadlaopiekunek24.pl

Zgłoszenia prosimy kierować na nr.tel:
694712903
LUB
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

CJ KONIK Głogów
ul. Słowiańska 17/1
67-200 Głogów
pracujemy w dni robocze od 8 do 16