Agencja Pracy Koncepcja
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

LABORANT/ KA Duża firma branży farmaceutycznej - producent biofarmaceutyków w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 17-12-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Ulm
  • Stanowisko:
  • Laborant

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

LABORANT/ KA

Duża firma branży farmaceutycznej - producent biofarmaceutyków

Miejsce pracy: Niemcy, Ulm (Badenia-Wirtembergia)

OFERUJEMY:
  • Niemiecką umowę o pracę z rzetelnym pracodawcą z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • Praca na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie  min. 2500 Euro netto/etat minus koszt zakwaterowania
  • Dodatki za pracę w nadgodzinach i ew. pracę w soboty
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę,
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów na miejscu w Niemczech
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Wykonywanie badań i testów laboratoryjnych ( głównie na komórkach ssaków)
  • Przeprowadzanie procesów syntezy i oczyszczania biofarmaceutyków zgodnych z wytycznymi GMP.
  • Obsługa urządzeń chromatograficznych i filtracyjnych
  • przeprowadzenia analitycznych kontroli wewnętrznych ( przewodnictwo, wartości PH, fotometryczne oznaczanie zawartości białek )
  • Przygotowywanie sprzętu laboratoryjnego
  • Obsługa programu SAP
  • Sporządzanie dokumentacji
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy
OBOWIĄZKI:

WYMAGANIA:

  • DOBRA znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Długoletnie doświadczenie zawodowe lub
  • Wykształcenie kierunkowe w zawodach laborant, asystent techniczny laboranta, chemik, technik farmaceutyczny lub podobne lub
  • Wykształcenie licencjackie lub wyższe w kierunku biologia, chemia, biotechnoogia, technika przemysłu spożywczego, technika medyczna lub podobne
  • Umiejętność obsługi programu SAP mile widziana
  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane
  • Skrupulatność, dokładność
  • Przestrzeganie przepisów higienicznych

SPOSÓB APLIKOWANIA:

CV w języku  niemieckim lub angielskim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

laborant@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

nr tel. 71 3438073,

kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592 719

(w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654)

E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu