Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.
Dla naszego wieloletniego klienta w Niemczech w Monachium poszukujemy lakierników samochodowych.

Lakiernik samochodowy (K/M). Wynagrodzenie do 2000€.

  • Data publikacji:
  • 01-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Monachium
  • Wynagrodzenie:
  • 1500-2000 euro netto
  • Stanowisko:
  • Lakiernik Samochodowy

Opis stanowiska pracy:

- badanie, ocena i przygotowanie podłoża do lakierowania,

- mieszanie barw i odcieni farb i lakierów,

- polerowanie, szlifowanie,

- lakierowanie pojazdów

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie –> od 1500€ - 2000€ netto miesięcznie w zależności od kwalifikacji,

- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- koszty zakwaterowania ponosi pracodawca,

- praca w wymiarze pełnego etatu – 40h/tyg., (od poniedziałku do piątku 8h dziennie, między 07.00 – 18.00)

Wymagamy:

- wykształcenie kierunkowe/ doświadczenie jako lakiernik samochodowy lub pokrewne,

- mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu,

- znajomości języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: bednorz@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219

www.diwa-personalservice.pl