Poszukiwani lakiernicy samochodowi do pracy na terenie Niemiec

Lakiernik samochodowy - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 28-02-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Lakiernik Samochodowy

Poszukujemy lakierników samochodowych do długofalowej współpracy w niemieckim Holzminden i Augsburg.

Co oferujemy:

  • pewną pracę na długi okres,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie 12,5 – 14 € brutto,
  • dodatki zmianowe,
  • możliwość wzięcia nadgodzin płatnych ze zwiększoną stawką,
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne,
  • niemiecką umowę o pracę,
  • cykliczne podwyżki dla stałych pracowników,
  • regularnie płacone zaliczki,
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów,
  • dobre zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, pokoje jednoosobowe z internetem internetem.

Obowiązki:

  • malowanie natryskowe kabin samochodów osobowych/ małych samochodów dostawczych/ czasami również klasycznych,
  • naprawa samochodów powypadkowych,
  • malowanie pistoletem kubkowym i mieszanie kolorów,
  • demontaż i montaż elementów lakierowanych.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie w zawodzie, minimum dwa lata,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność,
  • Prawo jazdy i samochód na wyjazd (może być jeden na dwie osoby).

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail agata@kontrakty.eu lub o kontakt telefoniczny +48 451 194 534.