Fidenti Personal GmbH
Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR realizująca różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji. Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

LAMINATOR / LAMINIARZ (NIEMCY, Remptendorf)

  • Data publikacji:
  • 19-07-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy / Remptendorf
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

LAMINATOR / NIEMCY (Remptendorf)

Miejsce pracy: Niemcy / Remptendorf

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie części do laminowania
  • laminowanie metodą RTM I Vacuum
  • samodzielna praca zgodnie z dokumentacją i zasadami wykonywania laminatu

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie jako laminiarz przy laminowaniu metoda RTM lub Vakuum
  • doświadczenie w pracy z Gelcoatem i Topcoatem
  • doświadczenie przy obróbce i wykończeniu
  • w wysokim stopniu dokładność, zaangażowanie i niezawodność
  • wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy zespołowej
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dieta
  • 35% zamiast 25% dodatku za nadgodziny
  • stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pomoc w sprawach urzędowych i zakwaterowania
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki pracodawca (nie w delegacji)
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.