Work Project Group

Laminiarz włókna szklanego - praca w Anglii

  • Data publikacji:
  • 16-02-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Anglia - Bridgwater

Firma Work Project Group poszukuje osób zajmujących się laminowaniem włókna szklanego do stałej pracy Anglii (Bridgwater).

Opis stanowiska:

Stała praca polegająca na laminowaniu włókna szklanego.

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia w zawodzie,
  • umiejętność laminowania ręcznego,
  • umiejętność laminowania natryskowego,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • paszport.

Godziny pracy: 40 – 45 godz/tyg.

Stawka: 9-10 £/h + dodatki za nadgodziny

Zakwaterowanie jest zapewnione, lecz płatne przez pracownika.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności na miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze świadectwami pracy na adres mailowy: rekrutacja@workprojectgroup.pl . W temacie należy wpisać: Laminator. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 500-181-317.