Medconnect
Medyczna Agencja Pracy Medreg dla jednego ze swoich Klientów poszukuje lekarza laryngologa do pracy w przychodni we Wrocławiu.

Laryngolog Wrocław

  • Data publikacji:
  • 11-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Lekarz laryngolog
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PL/LAR/WRO

Obowiązki:
- praca w poradni laryngologicznej
- współpraca z personelem medycznym

Wymagania:
- aktualne prawo wykonywania zawodu, specjalizacja laryngologia
- umiejętność organizacji własnej pracy

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy
- umowę zlecenie / kontrakt

Aplikacje prosimy wysyłać na adres info@medconnect.pl, w tytule wpisując numer referencyjny PL/LAR/WRO Zapraszamy również do kontaktu pod numerem 690 889 997

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert znajduję się na portalu www.medconnect.pl
Bezpłatna rejestracja oraz atrakcyjne benefity w związku z założeniem konta.
System benefitów obejmuje: Obsługę prawną, Ubezpieczenia inwestycyjne, Program CashBack.
Wejdź i sprawdź nas!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Medyczna Agencja Pracy Medreg z siedzibą w Gdańsku nr KRAZ 19535