Medyczna Agencja Pracy Medreg dla jednego ze swoich Klientów poszukuje lekarza radiologa do pracy w Prywatnej Przychodni w Gdańsku.

Lekarz radiolog Gdańsk

  • Data publikacji:
  • 03-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk
  • Stanowisko:
  • Lekarz

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Lekarz radiolog
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: PL/RAD/GDA

Obowiązki:
- udzielanie świadczeń medycznych dla pacjentów
- współpraca z personelem medycznym (pielęgniarkami)
- uzupełnianie dokumentacji medycznej
- wykonywanie badań USG

Wymagania:
- ukończona specjalizacja z alergologii / lub w trakcie specjalizacji
- aktualne prawo wykonywania zawodu
- aktualne ubezpieczenie OC

Oferujemy:
- forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
- wynagrodzenia za pacjenta abonamentowego i prywatnego
- elastyczne godziny pracy
- pracę na nowoczesnym aparacie USG
- pracę w nowoczesnej przychodni
- szkolenie z systemów informatycznych
- opiekę koordynatora placówki

Aplikacje prosimy wysyłać na adres info@medconnect.pl, w tytule wpisując numer referencyjny PL/RAD/GDA.

Zapraszamy również do kontaktu pod numerem 690 889 997

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert znajduję się na portalu www.medconnect.pl
Bezpłatna rejestracja oraz atrakcyjne benefity w związku z założeniem konta.
System benefitów obejmuje: Obsługę prawną, Ubezpieczenia inwestycyjne, Program CashBack.
Wejdź i sprawdź nas!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Medyczna Agencja Pracy Medreg z siedzibą w Gdańsku nr KRAZ 19535