Exact Systems
Lekka praca od ZARAZ

Lekka praca na kontroli jakości - WROCŁAW

W związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem poszukujemy osób do współpracy na stanowisko:

KONTROLER/KA JAKOŚCI

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy Tobie:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową,
  • Prace w systemie 3 zmianowym,
  • Wsparcie Koordynatora,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Umowę zlecenie z możliwość przejścia na umowę o pracę,
  • Szkolenie wdrażające – nie wymagamy doświadczenia,
  • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People,
  • Zaplecze socjalne,

Oczekujemy od Ciebie:

  • Gotowości w systemie zmianowym,
  • Dokładności oraz zaangażowania w powierzone zadania,
  • Chęci do pracy,

Zadania jakie Tobie powierzamy:

  • Kontrola jakości przy linii produkcyjnej części z tworzywa sztucznego,
  • Raportowanie przeprowadzonej kontroli.

Masz pytania?

Wyślij sms o treści „Wrocław” lub ZADZWOŃ pod numer 517 802 424 – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Gwarantujemy Ci ciekawą pracę w zgrany zespół

Nie przegap okazji