Sekretariat
Zatrudnię lektora języka angielskiego

Lektor języka angielskiego

  • Data publikacji:
  • 10-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków

Szkoła językowa poszukuje lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi, młodzieżą oraz dla dorosłych.

Zajęcia w grupach lub prowadzone indywidualnie.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie zajęć w placówkach przedszkolnych, szkołach, w naszej szkole językowej
  • Indywidualne korepetycje

Oferujemy:

  • Stałą pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie, pakiet ubezpieczeń, zwrot kosztów dojazdu
  • Elastyczny grafik – lektorzy sami ustalają godziny pracy
  • Możliwość prowadzenia zajęć w wybranej części miasta
  • Szkolenia
  • Materiały dydaktyczne, książki, pacynki, gry

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu przez formularz lub na adres mailowy: bok@firststeps.com.pl w tytule prosimy wpisać: Lektor języka angielskiego