Randstad Polska

Lider linii pakowania - praca w Garwolinie

  • Data publikacji:
  • 03-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Garwolin
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Posiadasz pierwsze doświadczenia w pracach produkcyjnych i chcesz się dalej rozwijać?

Nie masz doświadczenia jako lider, ale jesteś otwarty na zdobywanie nowych kwalifikacji?

My Ci pomożemy i wszystkiego Cię nauczymy!  Gwarantujemy możliwość rozwoju, długotrwałą współpracę,
nowoczesne technologię i pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej szukamy osób do pracy na stanowisku:

Lider/Liderka linii pakowania

oferujemy

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnej cenie
  • pracę z nowoczesnymi technologiami
  • transport do zakładu pracy, na trasach: Puławy-Ryki-Garwolin, Siedlce-Stoczek Łukowski-Garwolin

zadania

  • prowadzenie i obsługa linii produkcyjnych
  • zarządzanie zespołem na linii produkcyjnej w celu realizacji planu produkcyjnego
  • rozliczanie materiałów

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności
  • dokładności
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy: Garwolin

Zapewniamy bezpieczne warunki na produkcji oraz stosujemy się do wszelkich procedur bezpieczeństwa. Z nami pracujesz bezpiecznie - sprawdź!

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje zgłoszenie poprzez formularz aplikacyjny: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/lider-linii-pakowania_garwolin_67674/

Chcesz poznać więcej szczegółów - skontaktuj się z nami - 882 436 318 lub 882 436 317.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47