Lider / Technik Procesu w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Data publikacji:
  • 26-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Dębska Wola
  • Stanowisko:
  • Technolog

TERMETAL PIOTR GLANER Sp.k. – Ocynkownia Kielce zatrudni pracownika na stanowisko

LIDER/TECHNIK PROCESU w Dziale Utrzymania Ruchu.

Miejsce pracy: Dębska Wola k/Kielc

Obowiązki:

  • Kontrola sprawności linii technologicznych i urządzeń oraz dokumentowanie odchyleń w programie CMMS Maszyna (program w trakcie wdrożenia)
  • Organizowanie i realizowanie awaryjnych i planowych napraw maszyn i urządzeń,
  • Planowanie, wykonywanie i kontrola wykonania przeglądów, obsług technicznych maszyn i urządzeń oraz obiektów zakładu,
  • Kontrola przestrzegania reżimów  eksploatacyjnych oraz stanu technicznego maszyn i urządzeń powierzonych pracownikom,
  • Analiza efektywności procesów produkcyjnych.
  • Współorganizowanie i współprojektowanie procesów obsług technicznych linii, przeglądów i napraw maszyn, sprzętu oraz wyposażenia cynkowni,

    Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcji z wykorzystaniem maszyn oraz urządzeń transportu bliskiego (wózki widłowe, suwnice)
  • Wykształcenie średnie techniczne (mechanik, elektronik, mechatronik), mile widziane wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn, automatyka, inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa.
  • Posiadanie uprawnień: SEP, uprawnień do obsługi oraz konserwacji wózków, suwnic będzie dodatkowym atutem  (nie jest to warunek konieczny)
  • Dyspozycyjność.
  • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie  umowy o pracę na w stabilnej, rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju, duży wachlarz uzupełniających szkoleń specjalistycznych,
    • dodatkowe nagradzanie innowacyjności i pomysłowości pracownika,
    • dofinansowanie karnetów Multisport,
    • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie,
    • nagrody jubileuszowe za długoletnią pracę w firmie,
    • świadczenia socjalne (np. karty podarunkowe w okresie świątecznym)

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres kadry-kielce@termetal.pl

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Termetal Piotr Glaner sp.k z siedzibą w Pile, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).

    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Termetal Piotr Glaner Sp.k. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”