Talent Partners
Lider Zakupów Nieprodukcyjnych

  • Data publikacji:
  • 14.10.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Branża:
  • Logistyka / Magazyn
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w okolicach Katowic - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. LZN/20009

Najważniejsze obowiązki:

  • zarządzanie procesem zakupów nieprodukcyjnych,
  • poszukiwanie i rozwijanie dostawców, a także współpraca z istniejącymi dostawcami na terenie Polski i Europy,
  • ustalanie i negocjowanie warunków współpracy oraz kontraktów z dostawcami,
  • dokonywanie okresowej oceny dostawców
  • optymalizacja kosztów, analiza i porównywanie ofert oraz negocjowanie najlepszych warunków,
  • optymalizacja i standaryzacja procesu zakupów materiałów i usług nieprodukcyjnych,
  • organizacja pracy zespołu specjalistów ds. zakupów nieprodukcyjnych,
  • raportowanie,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów, najlepiej w firmie produkcyjnej, mile widziane doświadczenie jako lider, team leader w dziale zakupów,
  • doświadczenie we współpracy i negocjowaniu warunków  z dostawcami,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami globalnymi,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy i inicjatywa w zakresie poszukiwania najlepszych rozwiązań,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych + dodatkowe benefity,
  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń