Carrière

Order Picker w Lidlu w Heerenveen (€14,36/h) - Pracuj w Holandii

  • Data publikacji:
  • 20-07-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Heerenveen
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Order Picker, Lidl.

Lokalizacja: Heerenveen, Holandia.

Opis stanowiska:

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy jako order picker w magazynie LIDL. Praca będzie polegała na zbieraniu zamówień, z użyciem systemu wybierania głosowego tzw. voice pick oraz kompletowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporządkowany sposób.

Będziesz w swojej pracy używać elektrycznych wózków EPT (nie wymagamy uprawnień), aby przewozić zamówione towary. Szkolenie odbędzie się na firmie.

Wymagania:
  • Gotowość do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy z możliwością płatnego urlopu podczas trwania kontraktu.
  • Dostępności do pracy zmianowej jak i w weekendy.
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Motywacji do pracy.
  • Gotowość do pracy zmianowej jak i w weekendy.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €14,36 brutto/h. + dodatki.
  • Dodatek za pracę w sobotę i niedzielę.
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy.
  • Dodatek dla kierowcy.
  • Ubezpieczenie holenderskie.
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.
  • Opieka polskiego koordynatora

Lidl to popularna sieć supermarketów w całej Europie. Sklepy funkcjonują w 30 krajach, w samej Holandii jest aż 440 oddziałów. Firma oferuje prace na magazynie w Waddinxveen, Heerenveen lub Almere.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/lidlhere135

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere