Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: LOGISTYK

LOGISTYK MENAGER

Twój zakres obowiązków

Jeśli w swoim CV możesz poszczycić się udokumentowaną realizacją takich zadań jak:

• odpowiedzialność za właściwe zarządzanie zapasami magazynowymi i poziom rotacji zapasów magazynowych (minimum 2000 SKU) – warunek konieczny

• odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu zamówień u dostawców pod względem rotacji

• kontrola ilości produktów magazynowych i utrzymanie odpowiedniego poziomu ich magazynowania

• ścisły kontakt z dostawcami w zakresie zamówień po przez dział importu

• znajomość funkcjonowania magazynu i dokumentacji z tym związanej

• stała i efektywna współpraca z zespołem logistyki

Nasze wymagania

ponadto posiadasz następujące umiejętności:

• doświadczenie w przebiegu zamówień i analizie zapasów magazynowych w imporcie hurtowym

• dobrą znajomość języka angielskiego( mile widziane)

• doświadczenie w współpracy z innymi działami w firmie

jesteś:

• pełna/y pasji, zaangażowania i chęci zrobienia kariery

• zorientowana/y na wyniki

• komunikatywna/y

• dynamiczna/y

• taktowna/y

• nastawiona/y na pracę zespołową, ale nie uciekasz przed indywidualnymi zadaniami

• absolwentem wyższej uczelni i kierunku: ekonomia, ekonometria, nauki ścisłe

To oferujemy

oczekujesz od swojego pracodawcy:

• motywacyjnego systemu wynagrodzeń, ale też stabilnej formy zatrudnienia

• pracy w dynamicznym zespole

• szkolenia i rozwijania swoich umiejętności zawodowych

• dużej niezależności i wsparcia merytorycznego

• nowoczesnych narzędzi pracy

to jesteś osobą, której poszukujemy!