Klaver Sp. z o.o.
MAGAZYN AMAZON PRACA W NIEMCZECH Frankfurt nad Menem OD ZARAZ

  • Data publikacji:
  • 03-12-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Frankfurt nad Menem
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Stanowisko : Sortowanie przesyłek

Miejsce pracy : okolice Frankfurtu nad Menem

 Zakres obowiązków:

- praca w magazynie Amazon

- sortowanie lekkich przesyłek

- praca stojąca

Wymagania:

- chęci i motywacja do pracy

- nie wymagane doświadczenie (przyuczenie)

- nie wymagana znajomość języka obcego

Oferujemy :

- stała praca na pełny etat na 3 zmiany

- praca w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie (okolice Frankfurtu nad Menem)

- niemiecka umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym

- zakwaterowanie w mieszkaniach, w pokojach dwuosobowych z WiFi

- wypłaty miesięczne

- prosimy ze sobą zabrać pościel (kołdra, poduszka) oraz podstawowe naczynia.

- po przepracowaniu dwóch miesięcy zwrot kosztów za transport z Polski do Niemiec

Jesteś zainteresowany? Koniecznie zgłoś się do nas!

Natalia +48 577 901 099 Kamila + 48 570 901 414

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver - KRAZ 18450.