kamila
magazynier niemcy (bez znajomosci jezyka niemieckiego)

magazynier

  • Data publikacji:
  • 26-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • berlin

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko pracownika magazynu (załadunek i rozładunek kontenerów) dla naszego klienta w miejscowości Nauen (niedaleko Berlina).

Opis stanowiska:
- praca w sortowni paczek,
- załadunek i rozładunek kontenerów przy wykorzystaniu taśmy podającej paczki pod ręce pracownika,
- zlecone prace magazynowe,

Wymagania:
-  praca od poniedziałku do piątku - możliwa praca w soboty,
- zaświadczenie o niekaralności - warunek konieczny,
- dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań, Oferujemy - Pierwszą umowę na rok czasu (z możliwością przedłużenia),
- Stałe i pewne zarobki,
- Niemiecką umowę o praca i ubezpieczenie zdrowotne,
- Opiekę polskojęzycznego koordynatora -cv prosze przesyłac na email:kamila.manduk@isp-id.de lub tel.+491622781935