TechniSat Digital Sp. z o.o.

Magazynier

  • Data publikacji:
  • 13-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Siemianice k. Obornik Śląskie
Magazynier

Miejsce pracy: Siemianice (k. Obornik Śląskich)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie TechniSat;
    Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;
  • Kartę żywieniową (do 190 zł miesięcznie);
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);
  • Bezpłatne dowozy z miejscowości:
    Żmigród, Grądzik, Powidzko, Przedkowice, Kaszyce Milickie, Kaszyce Wielkie, Prusice, Gola, Wilkowa, Wołów, Żerkówek, Brzeg Dolny, Radecz, Bukowice, Rościsławice, Trzebnica, Marcinowo, Rzepotowice, Przecławice, Piekary, Kowale, Wilczyn, Wińsko, Głębowice, Pełczyn, Skokowa, Osolin, Oborniki Śląskie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozładunek i załadunek towaru;
  • Przyjęcie towaru na magazyn i księgowanie dostarczonego towaru;
  • Przygotowanie części do wysyłki oraz ich kontrola;
  • Wydawanie materiału na produkcję;
  • Obsługa programu proAlpha;

WYMAGANIA:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera, pakietu Office;
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych - warunek konieczny!