RANDSTAD POLSKA SP Z O O
Szukasz pracy od poniedziałku do piątku? Dodatkowo masz doświadczenie na magazynie i lubisz zarządzać stanami magazynowymi? Poszukujemy pracownika dla firmy , która jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych w dzielnicy Podgórze Duchackie. Jeżeli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe i szukasz pracy w Krakowie nie zwlekaj i Aplikuj!

Magazynier

  • Data publikacji:
  • 05-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Wynagrodzenie:
  • 3100 brutto miesięcznie
oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową
  • ciekawą pracę w nowoczesnym i rozwijającym się środowisku pracy
  • atrakcyjne benefity: karta OK system, prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju i szkolenia zawodowe
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia miesiąca
zadania
  • wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu
  • obsługa wózka widłowego
  • stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP
  • rzetelne wykonywanie obowiązków
oczekujemy
  • uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47