Randstad

Magazynier

  • Data publikacji:
  • 19-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz, Osowa Góra
  • Wynagrodzenie:
  • 2500 brutto

Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych potwierdzone przez UDT? Ważna jest dla Ciebie praca w renomowanej firmie i wolne weekendy? Mamy dla Ciebie najlepszą ofertę- czytaj dalej!

oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową: płatne składki, świadczenia, urlopy
  • pracę w systemie 2 zmianowym: 6.00-14.00 i 8.00-16.00
  • wolne weekendy
  • stawka: 2500 zł brutto
  • lokalizacja: Osowa Góra ( do końca bieżącego roku), od początku przyszłego roku 2019- zmiana lokalizacji Park Przemysłowy
  • szansa na rozwój i wyższe wynagrodzenie dla osób zaangażowanych w wykonywane obowiązki
zadania
  • załadunek i rozładunek towaru
  • kontrola wewnętrznej dokumentacji magazynowej
  • obsługa wózka widłowego z wymianą butli gazowej
  • kontrola stanów magazynowych
oczekujemy
  • dyspozycyjności
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych Urzędu Dozoru Technicznego
  • odpowiedzialności
  • sumienności
  • poważnego traktowania powierzonych obowiązków
  • uczciwości

Oferta Cię zainteresowała - aplikuj internetowo lub napisz SMS o treści MAGAZYN pod numer 603 304 002

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47