Derksen Polska sp. z o.o.

Magazynier

  • Data publikacji:
  • 09-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wypędy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta - lidera branży TSL - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Wypędy (pow. pruszkowski)

Zakres obowiązków:

- załadunek i rozładunek przesyłek oraz ich transport wewnątrz magazynu (przy pomocy wózka widłowego);

- weryfikacja parametrów paczek (praca ze skanerem);

- sortowanie na kierunki doręczenia;

- wprowadzanie danych do systemu;

- dbałość o utrzymanie porządków w sektorze magazynu.

Oferujemy:

- umowę o pracę;

- pracę w systemie trzyzmianowym;

- bezpłatny kurs dający uprawnienia na wózki widłowe;

- opiekę medyczną, kartę Multibenefit lub Multisport (do wyboru);

- pracę w międzynarodowej firmie, będącej liderem w spedycji.

Wymagamy:

- dokładności, uczciwości, dyspozycyjności;

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;

- doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny na numer +48 517 491 707.