Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.
Picker

Magazynier

  • Data publikacji:
  • 06-12-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Żabia Wola

Czy kiedykolwiek interesowała Cię praca w międzynarodowej firmie, będącej liderem na rynku w zakresie świeżych warzyw i owoców egzotycznych ?

Dobrze trafiłeś! Specjalizujemy się w obrocie świeżymi artykułami i poszukujemy osób w dziale kompletacji zamówień.

Stanowisko: Picker/Pakowacz

Lokalizacja: Żabia Wola (k. Grodziska Mazowieckiego)

Organizujemy dojazd z:

  • Radomia
  • Pionek
  • Jedlińska
  • Rawy Mazowieckiej
  • Białej Rawskiej

Zakres obowiązków:

  • kompletacja towaru spożywczego zgodnie ze zleceniami za pomocą skanera
  • kontrola towaru pod względem jakościowym i jakościowym
  • drobne prace magazynowe

Wymagania:

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • chęć do pracy w systemie dwuzmianowym
  • podstawowe doświadczenie w pracy ze skanerem będzie dodatkowym atutem
  • elastyczność, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu na umowę o pracę (nie jesteśmy agencją pracy!)
  • kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • dojazd, za który pracownicy nie ponoszą żadnych kosztów
  • owocowe piątki

Praca jest od zaraz!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, zadzwoń pod numer podany w ogłoszeniu.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania ! :)

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Logistics Poland sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Wiśniowa 1, 96-321 Żabia Wola, dobrowolnie podanych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że znane mi są moje prawa do odwołania zgody, wglądu w moje dane, ich poprawiania, przenoszenia i usuwania.