Jobs plus
Obecnie prowadzimy rekrutację dla drukarni fleksograficznej. Poszukujemy doświadczonego magazyniera z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych. Oferujemy umowę o pracę, dobre wynagrodzenie i prywatną opiekę medyczną.

MAGAZYNIER

  • Data publikacji:
  • 30-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa - Targówek
  • Stanowisko:
  • Magazynier
Obecnie prowadzimy rekrutację dla drukarni fleksograficznej. Poszukujemy doświadczonego magazyniera z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych. Oferujemy umowę o pracę, dobre wynagrodzenie i prywatną opiekę medyczną. Aplikuj na stanowisko:
MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Warszawa, Targówek   Twoje obowiązki:
• przyjmowanie i wydawanie materiałów oraz prowadzenie ewidencji i dokumentacji
• sprawdzanie zgodności przyjmowanych materiałów z dokumentacją
• wydawanie materiałów według ścisłych procedur
• przyjmowanie i ewidencjonowanie produkcji po spakowaniu
• nadzór nad produkcją gotową przeznaczoną do wysyłki
• dbanie o właściwe składowanie zapasów magazynowych oraz czystość i porządek   Oczekujemy:
• minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera
• uprawnień do obsługi wózków widłowych
• znajomości obsługi komputera
• prawa jazdy kat. B   Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę na pełny etat od pon. do pt. w godz. 7 - 15
• premie uznaniowe
• prywatną opiekę medyczną   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:   http://bit.ly/Magazynier_3   Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641