Derksen Polska

Magazynier

  • Data publikacji:
  • 08-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice
  • Wynagrodzenie:
  • 3000 zł brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Obowiązki:
- Przeładunek towarów (wózek, pakowanie, ważenie)

- Prowadzenie dokumentacji dot. załadunków/rozładunków

- Kontrola dokumentów transportowych

- Prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych- warunek konieczny

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Chęci do pracy

- Rzetelności, uczciwości, motywacji do pracy

Oferujemy:

- Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- Stałe wynagrodzenie miesięczne (około 3000 złotych brutto)

- Pracę jedynie na I zmianę

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji

- Swobodą atmosferę w miejscu pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV na adres z.bozowska@derksen-polska.pl lub do kontaktu +48 575 100 025.