Hurtownia Elektryk poszukuje Magazyniera

Magazynier

  • Data publikacji:
  • 11-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Poszukujemy pracowników do pracy na magazynie w Hurtowni Elektryk w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 45A

Jeżeli szukasz pracy na stałe z możliwością rozwoju zachęcamy do kontaktu:

CV można przesłać na E-mail :

elektrykhurtownia@gmail.com lub obiedzinski.b@el-plus.pl

tel.kom : 691 720 150

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie wydań w magazynach
  • Wsparcie przy załadunku towaru
  • Pilnowanie stanów magazynowych
  • Sprawdzanie jakości i ilości wydawanego asortymentu
  • Dbałość o porządek na terenie magazynu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy zmianowej (Pon-Pt : 7-15, 10-18)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy