Manpower
Manpower (agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier - bez doświadczenia!

  • Data publikacji:
  • 16-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław

Manpower (agencja zatrudnienia 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się dystrybucją głównie artykułów dziecięcych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Oferujemy:

• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
• Wyjątkowo przyjazną atmosferę, dzięki której poczujesz się jak w domu :)
• Opiekę medyczną
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14/10-18)
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Po okresie próbnym możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe
• Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych i rozwój w ramach organizacji
• Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Kluczowe zadania:

  • Przyjmowanie dostaw i kompletacja zamówień
  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
  • Przygotowywanie dokumentów magazynowych
  • Prace związane z funkcjonowaniem magazynu

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Nastawienie na realizację zadań dla poprawnego funkcjonowania procesów magazynowych i satysfakcji klientów
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy na magazynie

Aplikacje prosimy kierować pod adresem: https://bit.ly/2MOnIfz

Oferta dotyczy pracy stałej.

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 606-770-591