Derksen Polska

Magazynier CARGO – port lotniczy

  • Data publikacji:
  • 21-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Amsterdam

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp. z o.o. (nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Amsterdam (Lotnisko Schiphol)

Pracuj w jednym z największych portów lotniczych w Europie.
Jeśli szukasz wyjątkowej pozycji Magazyniera, ta praca może być właśnie dla Ciebie.

Obowiązki:

  • Rozładunek przesyłek (dostawy z całego świata)
  • Weryfikacja dokumentów przewozowych, praca ze skanerem kodów
  • Odpowiednie składowanie przesyłek szczególnego rodzaju
  • Prowadzenie ścisłej ewidencji przesyłek wartościowych i zapewnienie ich bezpiecznego przechowywania

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1) – warunek konieczny
  • Wysoka dyspozycyjność (praca zmianowa, weekendy: niedziele, Święta)
  • CV oraz list motywacyjny w języku angielskim + Referencje od wcześniejszego pracodawcy
  • Nienaganna postawa społeczna
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na lotnisku/magazynie

Konieczność udokumentowania 8 lat historii pracy oraz zameldowania

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wieloletni kontrakt
  • Pełne szkolenia/ certyfikaty
  • Zakwaterowanie (odpłatne)

Każdy kandydat, który pracuje w lotnictwie musi przejść przez tzw. proces sprawdzania przeszłości – (czas oczekiwania na odpowiedź od 8-12tygodni). W momencie akceptacji kandydatury przez Ministerstwo ds. Bezpieczeństwa – kandydat może rozpocząć pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl

Prosimy również o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych DzU. z 2002 r. nr 101 poz.926.