HolandiaJobs
Agencja pośrednictwa pracy HolandiaJobs poszukuje pracownika dla swojego klienta

Magazynier Holandia €8,96

  • Data publikacji:
  • 20-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Alkmaar, Holandia

Agencja pośrednictwa pracy HolandiaJobs poszukuje dla swojego klienta chętnych do pracy na magazynie spożywczym.

Zakres obowiązków:
- realizacja zamówień,
- prace załadunkowe.

Stawka wynosi od 7,21€ do 8,96€ za godzinę, zależnie od wieku.
Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń!

Wymagania:
- chęć i możliwość podjęcia pracy od zaraz,
- prawo jazdy,
- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
- ubezpieczenie i zakwaterowanie,
- umowę na warunkach holenderskich,
- możliwość transportu do Holandii.
Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij do nas swoje cv na adres: piotr@holandiajobs.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numer: 798 187 021

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy agencja zatrudnienia wpisana do rejestru pod numerem 10960

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.