LOCO Service
Magazynier / Komisjoner bez znajomości języka - 12€/h

Magazynier / Komisjoner Dortmund (również dla pracowników niewykwalifikowanych bez znajomości języka niemieckiego). Praca również dla par. - 12€/h

  • Data publikacji:
  • 15-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dortmund / Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Firma LOCO Service pilnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier / Komisjoner Dortmund (również dla pracowników niewykwalifikowanych bez znajomości języka niemieckiego)

Praca również dla par

Miejsce pracy: Dortmund / Niemcy

TWOJE ZADANIA:

Komisjonowanie z systemem Pick by Voice

Pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

Wiedza i doświadczenie w kompletacji zamówień jest dodatkowym atutem

Dobra sprawność fizyczna

Minimum 18 lat

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

Pewną prace z perspektywami (również dla pracowników niewykwalifikowanych bez znajomości języka niemieckiego)

Miłą atmosferę pracy

Zróżnicowane możliwości

Bezpłatne szkolenia m.in. uprawnienia na wózki widłowe

Możliwość przejęcia przez firmę docelową

Zapewniona bezpłatna odzież robocza

Stawka do 12€ za godzinę

Dodatki

Można aplikować również telefonicznie:

Telefon: +499114247444

Mobil: +4917610888902