LOCO Service

Magazynier / Komisjoner Möckmühl (Heilbronn), również dla pracowników niewykwalifikowanych bez znajomości języka niemieckiego Praca również dla par

  • Data publikacji:
  • 29-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Möckmühl
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Twoje zadania:

  • Komisjonowanie z systemem Pick by Voice
  • Pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki

Co jest dla nas ważne:

  • Wiedza i doświadczenie w kompletacji zamówień jest dodatkowym atutem
  • Dobra sprawność fizyczna
  • Minimum 18 lat
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w temperaturze -23C

Oferujemy:

  • Pewną prace z perspektywami (również dla pracowników niewykwalifikowanych bez znajomości języka niemieckiego)
  • Miłą atmosferę pracy
  • Zróżnicowane możliwości
  • Bezpłatne szkolenia min. uprawnienia na wózki widłowe
  • Możliwość przejęcia przez firmę docelową
  • Zapewniona bezpłatna odzież robocza
  • Po przepracowanych 3 miesiącach 1000€ premii
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Stawka 13€ za godzinę + wszystkie przerwy płatne
  • Dopłaty za pracę na zmianie nocnej
  • Dopłaty  za pracę w niedziele
  • Dopłaty za nadgodziny

Można aplikować również telefonicznie:

Telefon: +499114247444

Mobil: +4917610888902

lub na adres mailowy: rekrutacja@rahmer.de